DUYURULAR
 


Astsb.MYO'larına öğrenci temin faaliyeti kapsamında ikinci seçim aşaması sınavları sonucunda başarılı olan adayların isimleri ve konu ile ilgili açıklamaları görmek için tıklayınız…(25.07.2014)


K.K.K.lığına uzman erbaş temin faaliyeti kapsamında seçim aşaması faaliyetlerinde başarılı olarak sınıf ve branşlandırılması yapılan adayların isimleri ve konu ile ilgili açıklamaları görmek için tıklayınız…(25.07.2014)


  2014 Yılı Türk Silahlı Kuvvetleri Askerî Liseler ​(Kuleli ve Maltepe) ve Bando Astsubay Hazırlama Okulu ikinci seçim aşaması sınavlarında başarılı olan ve asil/yedek listede yer almaya hak kazanan adayların isimleri ve konu ile ilgili açıklamaları görmek için  tıklayınız…(24.07.2014)


  Genelkurmay Başkanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığında istihdam edilmek üzere açıktan sivil memur temini yapılacaktır. Konu ile ilgili açıklamaları görmek için  tıklayınız…(21.07.2014)


Temin işlemleri tamamlanmış sözleşmeli er adaylarının eğitim birliklerine tertip tebligatları "www.kkk.tsk.tr/www.kkk.tsk.tr.Per.Tem.ana1.asp" genel ağ adresinde yayımlanmıştır. Eğitim birliği tebligatlarına ulaşmak için tıklayınız…(21.07.2014)


Uzman erbaş temin işlemleri tamamlanmış Topçu, Hv.Svn., Mu., İs., Ulş., İk., Bkm., Vet., Sıhhiye uzman erbaş adaylarının kurs merkezlerine atama tebligatları yayımlanmıştır. Kurs merkezlerine atama tebligatlarına Ulaşmak için tıklayınız…(17.07.2014)


K.K.K.lığında istihdam edilmek üzere uzman çavuş temini yapılacaktır. Konu ile ilgili açıklamaları görmek için tıklayınız...(15.07.2014)


   Kara Harp Okuluna öğrenci temin faaliyeti kapsamında ikinci seçim aşaması sınavları sonucunda başarılı olan adayların isimleri ve konu ile ilgili açıklamaları görmek için tıklayınız… (14.07.2014)


 Uzman erbaş temin işlemleri tamamlanmış piyade, tank ve komando uzman erbaş adaylarının kurs merkezlerine atama tebligatları yayımlanmıştır.. Kurs merkezlerine atama rına ulaşmak için  tıklayınız...  Diğer sınıf uzman erbaş adaylarının kurs merkezlerine atama tebligatları müteakiben yayımlanacaktır.​


  K.K.K.lığında istihdam edilmek üzere sözleşmeli er temini yapılacaktır. Konu ile ilgili açıklamaları görmek için tıklayınız… (31.12.2013)